Spotkanie Wolves vs Newcastle zakończone wynikiem 2-1

W dniu 2021-10-02 14:00 na stadionie Molineux Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 7 pomiędzy Wolves a Newcastle.

Pierwsza połowa meczu między Wolves oraz Newcastle zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Hwang Hee-Chan 20' 1-0 R. Jimenez J. Hendrick 41' 1-1 J. Manquillo Hwang Hee-Chan 58' 2-1 R. Jimenez

Żółte kartki Wolves: B. Lage 44'

Żółte kartki Newcastle: C. Clark 56' J. Manquillo 60'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Scott. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wolves stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami Leeds oraz Everton natomiast Newcastle z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Premier League. Składające się z zdolnych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak B. Lage C. Clark niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami z ligi okazują się bardzo zażarte, nie często bywa, że są to spotkania drętwe. Natrafiamy na wyśmienite bramki czy asysty, brutalne faule, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Premier League. Wolves oraz Newcastle oraz ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Molineux Stadium.