Newcastle kontra Norwich, wynik spotkania: 1-1

Newcastle kontra Norwich zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2021-11-30 19:30 na stadionie St. James' Park odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 14. Zmierzyły się Newcastle oraz Norwich.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle a Norwich zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: C. Wilson 61' 1-0 T. Pukki 79' 1-1 D. Giannoulis

Żółte kartki Newcastle:

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki Newcastle: Ciaran Clark 9'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Newcastle stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz Manchester City. Kolejno natomiast Norwich z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz West Ham.

Coraz częściej liczni kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak często serwują wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Stale obserwujemy wspaniałe asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami z ligi są zajadłe, bardzo rzadko bywa, że widowiska nie są warte uwagi. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Newcastle oraz Norwich i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, St. James' Park.