Spotkanie Newcastle - Manchester United zakończone wynikiem 1-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Newcastle a Manchester United zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-12-27 20:00 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 19 pomiędzy Newcastle a Manchester United.

Gole strzelali: A. Saint-Maximin 7' 1-0 S. Longstaff E. Cavani 71' 1-1

Żółte kartki Newcastle: Emil Krafth 66' Joelinton 70' Javier Manquillo 90'

Żółte kartki Manchester United: Cristiano Ronaldo 57' Bruno Fernandes 66' Harry Maguire 68'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Manchester United:

Główny arbiter meczu - Craig Pawson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Newcastle stawi czoła Cambridge United, następne spotkania z drużynami Watford i Leeds. Kolejno natomiast Manchester United zmierzy się z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Aston Villa.

Fani z dużym entuzjazmem śledzą poczynania w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Emil Krafth Cristiano Ronaldo wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to widowiska nużące. Obserwujemy książkowe bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League. Udział takich legendarnych drużyn jak Newcastle i Manchester United z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak St. James' Park.