Mecz między Newcastle oraz Everton zakończony wynikiem 3-1 dnia 2022-02-08 19:45 na stadionie St. James' Park

Dnia 2022-02-08 19:45 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Newcastle oraz Everton.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle i Everton zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: J. Lascelles 36' 0-1 M. Holgate 37' 1-1 R. Fraser 56' 2-1 K. Trippier 80' 3-1

Żółte kartki Newcastle: Jonjo Shelvey 33' Fabian Schär 50'

Żółte kartki Everton: Mason Holgate 14' André Gomes 47' Allan 79'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Everton:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Newcastle stanie naprzeciw West Ham, następne spotkania z drużynami Brentford oraz Brighton. Kolejno natomiast Everton z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Boreham Wood.

Bardzo często kibice śledzą poczynania ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Jonjo Shelvey Mason Holgate stale gwarantują wyborowym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko walki między piłkarzami z ligi są nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska statyczne. Regularnie natrafiamy na wyjątkowe asysty i gole, nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Newcastle i Everton z ligi Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, St. James' Park.