Na stadionie St. James' Park miał miejsce mecz Newcastle - Aston Villa - wynik 1-0

Newcastle - Aston Villa zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle a Aston Villa zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-02-13 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 25 pomiędzy Newcastle a Aston Villa.

Gole strzelali: K. Trippier 35' 1-0

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 39' Dan Burn 66' Jonjo Shelvey 82'

Żółte kartki Aston Villa: John McGinn 42' Douglas Luiz 89' Jacob Ramsey 90' Leon Bailey 90'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Newcastle stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Brentford oraz Brighton a Aston Villa zmierzy się z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Southampton.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki w lidze Premier League. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Joelinton John McGinn raz za razem sprawiają wspaniałym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty i bramki dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między graczami ligowymi są niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, iż potyczki nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Newcastle oraz Aston Villa jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak St. James' Park.