Spotkanie Brentford - Newcastle zakończone wynikiem 0-2 dnia 2022-02-26 15:00 na obiekcie Brentford Community Stadium

Dnia 2022-02-26 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Brentford i Newcastle.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Brentford i Newcastle zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: Joelinton 33' 0-1 R. Fraser J. Willock 44' 0-2 F. Schär

Żółte kartki Brentford: Kristoffer Ajer 45' Bryan Mbeumo 84' Vitaly Janelt 90'

Żółte kartki Newcastle: Martin Dúbravka 68'

Czerwone kartki Brentford: Joshua Dasilva 11'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Brentford stanie naprzeciw Norwich, następne spotkania z drużynami Burnley i Leicester a Newcastle zmierzy się z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Chelsea.

Liczni kibice śledzą starcia, które startują w lidze Premier League. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Kristoffer Ajer Martin Dúbravka nieustannie gwarantują wyborowym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych emocji. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, idealne asysty oraz gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami są niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to spotkania nudne. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League. Brentford i Newcastle oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Brentford Community Stadium.