Southampton kontra Newcastle, wynik meczu: 1-2

Southampton kontra Newcastle zakończony wynikiem 1-2. Dnia 2022-03-10 19:30 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Southampton oraz Newcastle.

Pierwsza część spotkania między Southampton a Newcastle zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: S. Armstrong 25' 1-0 C. Wood 32' 1-1 J. Shelvey Bruno Guimarães 52' 1-2 D. Burn

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 72'

Żółte kartki Newcastle: Jacob Murphy 16'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Southampton zmierzy się już z Burnley, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Leeds natomiast Newcastle podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace oraz Tottenham.

Bardzo często liczni fani futbolu z dużym zapałem śledzą pasjonujące starcia ligi Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi Jan Bednarek Jacob Murphy niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom mnóstwo przeżyć. Cieszące oko potyczki między piłkarzami są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, iż widowiska nudzą. Bardzo często obserwujemy brutalne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, książkowe asysty oraz bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Southampton i Newcastle jak ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, St. Mary's Stadium.