Newcastle vs Wolves, wynik spotkania 1-0

 

Pierwsza połowa spotkania między Newcastle i Wolves zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-04-08 19:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 32 pomiędzy Newcastle a Wolves.

Gole strzelali: C. Wood 72' 1-0

Żółte kartki Newcastle: Fabian Schär 56'

Żółte kartki Wolves: João Moutinho 87'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Newcastle zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Norwich a Wolves z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Brighton.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów śledzi niezwykle ciekawe poczynania ligi Premier League. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Fabian Schär João Moutinho bardzo często zaserwowały wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty czy gole dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Interesujące potyczki między piłkarzami okazują się zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania nas nudzą. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Newcastle i Wolves z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, St. James' Park.