Mecz Newcastle vs Crystal Palace na obiekcie St. James' Park dnia 2022-04-20 18:45: 1-0

Newcastle vs Crystal Palace, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Newcastle i Crystal Palace wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-20 18:45 na stadionie St. James' Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Newcastle a Crystal Palace.

Gole strzelali: M. Almirón 32' 1-0 Bruno Guimarães

Żółte kartki Newcastle: Miguel Almirón 33'

Żółte kartki Crystal Palace: Conor Gallagher 45'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny arbiter meczu to Tony Harrington, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Newcastle stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Arsenal. Kolejno natomiast Crystal Palace podejmie Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Watford.

Oddani kibice futbolu śledzą niezwykle ciekawe starcia ligi Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Miguel Almirón Conor Gallagher wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Potyczki między piłkarzami zdarzają się nader zażarte, nie często bywa ostatecznie, że widowiska nudzą fana. Ustawicznie natrafiamy na nieczyste faule, idealnie wyliczone bramki i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Newcastle i Crystal Palace oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak St. James' Park.