Mecz Norwich kontra Newcastle, wynik 0-3

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Norwich a Newcastle wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-04-23 14:00 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 34 pomiędzy Norwich a Newcastle.

Gole strzelali: Joelinton 35' 0-1 A. Saint-Maximin Joelinton 41' 0-2 J. Murphy Bruno Guimarães 49' 0-3

Żółte kartki Norwich:

Żółte kartki Newcastle: Allan Saint-Maximin 39' Bruno Guimarães 51'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Norwich stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami West Ham i Leicester. Kolejno natomiast Newcastle podejmie Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Arsenal.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą starcia w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Allan Saint-Maximin bardzo często zagwarantowały kapitalnym fanom wiele wspaniałych emocji. Nieprzerwanie zdarzają się przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to spotkania usypiające. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Norwich i Newcastle i ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Carrow Road.