Mecz Burnley kontra Newcastle dnia 2022-05-22 15:00: 1-2

Burnley kontra Newcastle, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley i Newcastle wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-05-22 15:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Burnley a Newcastle.

Gole strzelali: C. Wilson 20' 0-1 C. Wilson 60' 0-2 A. Saint-Maximin M. Cornet 69' 1-2

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 65'

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia meczu to Craig Pawson, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Burnley zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i natomiast Newcastle podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi starcia w lidze Premier League. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak James Tarkowski niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie trafiamy na przechodzące do historii asysty czy bramki, bezlitosne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to mecze nużące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Burnley i Newcastle jak ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Turf Moor.