Newcastle kontra Arsenal, wynik meczu: 2-0

Newcastle kontra Arsenal zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Newcastle oraz Arsenal zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2022-05-16 19:00 na stadionie St. James' Park odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 37 pomiędzy Newcastle a Arsenal.

Gole strzelali: B. White 55' 1-0 Bruno Guimarães 85' 2-0

Żółte kartki Newcastle:

Żółte kartki Arsenal: Ben White 8' Edward Nketiah 47' Granit Xhaka 90'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Arsenal:

Główny arbiter meczu - England Darren, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Newcastle stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Arsenal z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa kibiców śledzi bardzo fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Ben White nieraz zapewniły wspaniałym miłośnikom mnóstwo pozytywnych emocji. Cieszące oko walki pomiędzy graczami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to spotkania nużące. Regularnie obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Newcastle oraz Arsenal w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, St. James' Park.