Na stadionie St. James' Park miał miejsce mecz między Newcastle oraz Nottingham Forest zakończony wynikiem 2-0

Newcastle kontra Nottingham Forest zakończony wynikiem 2-0.

Po pierwszej połowie meczu między Newcastle i Nottingham Forest wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2022-08-06 14:00 na stadionie St. James' Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 1. Zmierzyły się Newcastle oraz Nottingham Forest.

Gole strzelali: F. Schär 58' 1-0 C. Wilson 78' 2-0 Joelinton

Żółte kartki Newcastle:

Żółte kartki Nottingham Forest: Joe Worrall 15' Neco Williams 23' Lewis O'Brien 56'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Newcastle stawi czoła Brighton, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Wolves. Kolejno natomiast Nottingham Forest podejmie West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Everton oraz Tottenham.

Dzisiaj wielu fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia, które startują w lidze Premier League. Liczące się drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Joe Worrall raz za razem zaserwowały wyśmienitym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule, przepiękne gole oraz asysty, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki między piłkarzami z ligi bywają zagorzałe, rzadko okazuje się, iż spotkania przynudzają. Z tego względu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Newcastle i Nottingham Forest w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak St. James' Park.