Newcastle - Brentford, wynik meczu - 5-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Newcastle i Brentford wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 5-1.

Dnia 2022-10-08 14:00 na stadionie St. James' Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Newcastle i Brentford.

Gole strzelali: Bruno Guimarães 21' 1-0 K. Trippier J. Murphy 28' 2-0 C. Wilson I. Toney 54' 2-1 Bruno Guimarães 56' 3-1 M. Almirón 82' 4-1 E. Pinnock 90' 5-1

Żółte kartki Newcastle:

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 45'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Newcastle stawi czoła Manchester United, następne spotkania z drużynami Everton i Tottenham a Brentford z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Aston Villa.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi bardzo interesujące poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy jak Ivan Toney częstokroć zagwarantowały fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie trafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki usypiające. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Newcastle i Brentford w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak St. James' Park.