Dnia 2022-10-16 13:00 na stadionie Old Trafford miało miejsce spotkanie między Manchester United oraz Newcastle zakończone wynikiem 0-0

Manchester United kontra Newcastle wynik 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Manchester United oraz Newcastle wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-10-16 13:00 na obiekcie sportowym Old Trafford odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 11 pomiędzy Manchester United a Newcastle.

Gole strzelali:

Żółte kartki Manchester United: Cristiano Ronaldo 49' Bruno Fernandes 65' Casemiro 69'

Żółte kartki Newcastle: Dan Burn 43'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Manchester United zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Sheriff Tiraspol. Kolejno natomiast Newcastle zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Aston Villa.

Wierni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Cristiano Ronaldo Dan Burn nieustannie zapewniają swoim stałym kibicom mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie trafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, widowiskowe asysty czy bramki zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Niesamowite zmagania między piłkarzami okazują się nader zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Manchester United oraz Newcastle i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Old Trafford.