Dnia 2022-10-19 18:30 na stadionie St. James' Park miał miejsce mecz Newcastle vs Everton zakończony wynikiem 1-0

Newcastle vs Everton wynik meczu 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Newcastle a Everton zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-10-19 18:30 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Newcastle i Everton.

Gole strzelali: M. Almirón 30' 1-0 Bruno Guimarães

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 24' Fabian Schär 44'

Żółte kartki Everton: Dominic Calvert-Lewin 7' Anthony Gordon 44' Idrissa Gueye 64' James Tarkowski 89'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Everton:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Newcastle stawi czoła Aston Villa, następne spotkania z drużynami Southampton i Crystal Palace. Kolejno natomiast Everton z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Bournemouth.

Fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Premier League. Fascynujące drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Joelinton Dominic Calvert-Lewin wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty i gole, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż spotkania nie są warte uwagi. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Newcastle oraz Everton z ligi Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak St. James' Park.