Dnia 2023-01-15 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Newcastle i Fulham - wynik końcowy 1-0

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Newcastle a Fulham zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-01-15 14:00 na stadionie St. James' Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Newcastle a Fulham.

Gole strzelali: A. Isak 89' 1-0 C. Wilson

Żółte kartki Newcastle: Nick Pope 69'

Żółte kartki Fulham: Layvin Kurzawa 48' Tim Ream 60' Andreas Pereira 63'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Newcastle stanie naprzeciw Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Southampton i Southampton natomiast Fulham z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland i Chelsea.

Liczna grupa fanów futbolu z entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia ligi Premier League. Złożone z zdolnych graczy futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Nick Pope Layvin Kurzawa nieraz zagwarantowały kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie trafiamy na niezwykłe asysty i gole, ostre faule kończące się żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to spotkania nie warte uwagi. To też warto oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Newcastle oraz Fulham w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, St. James' Park.

Zainteresowany? Wejdź w link i przeczytaj artykuł!