Mecz Brentford kontra Newcastle, wynik końcowy 1-2

Brentford kontra Newcastle, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Brentford i Newcastle zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-04-08 14:00 na stadionie Gtech Community Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Brentford a Newcastle.

Gole strzelali: I. Toney 45' 1-0 David Raya 54' 1-1 A. Isak 61' 1-2 C. Wilson

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki Newcastle: Sven Botman 28' Alexander Isak 87'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Brentford zmierzy się już z Wolves, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Chelsea natomiast Newcastle zmierzy się z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Everton.

Wierni fani futbolu śledzą interesujące potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Złożone z zdolnych napastników/obrońców drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Sven Botman często zagwarantowały swoim sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Walki między drużynami zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, iż mecze męczą kibica. Trafiamy na widowiskowe gole oraz asysty, brutalne faule dodające pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Brentford i Newcastle z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Gtech Community Stadium.