Dnia 2023-05-07 15:30 miał miejsce mecz Newcastle - Arsenal - końcowy wynik 0-2

W dniu 2023-05-07 15:30 na stadionie St. James' Park odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy Newcastle a Arsenal.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Newcastle i Arsenal wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: M. Ødegaard 14' 0-1 Jorginho F. Schär 71' 0-2

Żółte kartki Newcastle: Dan Burn 73' Fabian Schär 90'

Żółte kartki Arsenal: Edward Nketiah 90'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Newcastle stanie naprzeciw Leeds, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Leicester. Kolejno natomiast Arsenal z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest oraz Wolves.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów piłki nożnej śledzi potyczki w lidze Premier League. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Dan Burn Edward Nketiah często sprawiają swoim wiernym fanom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy graczami bywają niezwykle zażarte, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Zdarzają się ostre faule, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Newcastle i Arsenal i ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak St. James' Park.