Dnia 2023-05-28 15:30 na stadionie Stamford Bridge miał miejsce mecz pomiędzy Chelsea i Newcastle - wynik końcowy 1-1

W dniu 2023-05-28 15:30 na stadionie Stamford Bridge rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Chelsea a Newcastle.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chelsea oraz Newcastle wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: A. Gordon 9' 0-1 E. Anderson K. Trippier 27' 1-1

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Gillett. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Chelsea stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i a Newcastle podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że fani futbolu śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo stale zapewniają pierwszorzędnym fanom wiele emocji. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste faule, książkowe asysty oraz bramki zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki usypiające. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Chelsea oraz Newcastle jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stamford Bridge.