Tottenham vs Newcastle, wynik spotkania 4-1

Witajcie kibice piłki nożnej! Dziś przygotowaliśmy dla was relację z meczu pomiędzy drużynami Tottenham i Newcastle, który odbył się w ramach 16. kolejki Premier League. Mecz miał miejsce w Tottenham Hotspur Stadium o godzinie 16:30, a ostateczny wynik to 4-1 na korzyść gospodarzy. Już pierwsza połowa zapowiadała zwycięstwo gospodarzy, którzy prowadzili 2-0. Zapraszamy do lektury, aby dowiedzieć się więcej szczegółów z tego widowiska!

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Tottenham a Newcastle

Dzisiaj na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się niesamowity mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną gospodarzy, czyli Tottenham, a drużyną gości, czyli Newcastle, w ramach kolejki 16 Premier League. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice nie mogli się doczekać rozpoczęcia zmagań na murawie.

Spotkanie rozpoczęło się o 16:30, a sędzią głównym tego starcia był Chris Kavanagh z Anglii.

Po zaciętej walce Tottenham zdominował rywala od pierwszych minut. W 26. minucie Son Heung-Min wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik na korzyść gospodarzy. Niespełna 15 minut później Richarlison, z asystą Son Heung-Mina, podwyższył prowadzenie Tottenhamu na 2-0, co wywołało dzikie okrzyki radości wśród kibiców.

Po przerwie mecz trzymał w napięciu wszystkich obecnych na stadionie. W 60. minucie Pedro Porro zdobył trzecią bramkę dla Tottenhamu, pokazując swoją klasę i umiejętności strzeleckie.

W 85. minucie to ponownie Son Heung-Min popisał się bramką, tym razem nie potrzebował asysty, zdobywając czwartego gola dla swojej drużyny.

Mimo przewagi Tottenhamu, Newcastle nie poddawało się i w doliczonym czasie gry, w 90. minucie, Joelinton zdobył honorowego gola dla swojej drużyny, ustalając wynik meczu na 4-1.

W trakcie spotkania sędzia musiał pokazać kilka żółtych kartek. Cristian Romero otrzymał żółtą kartkę w 80. minucie, natomiast po stronie Newcastle, żółte kartki zobaczyli Jamaal Lascelles (59'), Joelinton (69') oraz Kieran Trippier (83').

Nie odnotowano czerwonych kartek podczas tego spotkania.

Wynik tego meczu to jednoznaczna wygrana Tottenhamu 4-1. Po takim widowisku kibice z pewnością nie mogą się doczekać kolejnych spotkań swoich ulubionych drużyn.

Następne mecze dla Tottenham to starcia z Nottingham Forest, Everton oraz Brighton, natomiast Newcastle zmierzy się z AC Milan, Fulham oraz Chelsea.