Watford - Newcastle, wynik spotkania - 1-1

Watford - Newcastle, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Watford oraz Newcastle wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-09-25 14:00 na stadionie Vicarage Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Watford oraz Newcastle.

Gole strzelali: S. Longstaff 23' 0-1 A. Saint-Maximin I. Sarr 72' 1-1 J. King

Żółte kartki Watford: Emmanuel Dennis 17' William Troost-Ekong 40' Danny Rose 56' Craig Cathcart 69'

Żółte kartki Newcastle: Javier Manquillo 18' Matt Ritchie 30' Karl Darlow 90'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Watford zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz Everton. Kolejno natomiast Newcastle podejmie Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Crystal Palace.

Fani piłki nożnej z zapałem śledzą ekscytujące potyczki w lidze Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak m.in. Emmanuel Dennis Javier Manquillo częstokroć zapewniły kapitalnym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki między drużynami bywają zajadłe, nie często okazuje się, że spotkania nas męczą. Systematycznie zdarzają się wspaniałe asysty czy bramki, bezlitosne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Watford oraz Newcastle z ligi Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Vicarage Road.