Spotkanie Newcastle kontra Crystal Palace zakończone wynikiem 0-0 dnia 2022-09-03 14:00 na stadionie St. James' Park

Dnia 2022-09-03 14:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Newcastle a Crystal Palace.

Po pierwszej połowie spotkania między Newcastle a Crystal Palace wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Newcastle: Sean Longstaff 15' Ryan Fraser 67'

Żółte kartki Crystal Palace: Joel Ward 56'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny sędzia spotkania to Salisbury Michael, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Newcastle stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Fulham. Kolejno natomiast Crystal Palace z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Chelsea.

Coraz częściej wierni kibice śledzą starcia w lidze Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Sean Longstaff Joel Ward częstokroć zagwarantowały swoim fanom wiele wspaniałych emocji. Potyczki między piłkarzami z ligi są nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to spotkania statyczne. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Newcastle i Crystal Palace w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak St. James' Park.