Dnia 2023-03-04 12:30 na stadionie Etihad Stadium odbyło się spotkanie między Manchester City i Newcastle: końcowy wynik 2-0

Dnia 2023-03-04 12:30 na obiekcie sportowym Etihad Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Manchester City i Newcastle.

Pierwsza połowa meczu między Manchester City a Newcastle zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: P. Foden 15' 1-0 Rodri Bernardo Silva 67' 2-0 E. Haaland

Żółte kartki Manchester City: Nathan Aké 58' Erling Haaland 74'

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 53' Dan Burn 74' Bruno Guimar?es 76' Jamaal Lascelles 90'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Manchester City stawi czoła Crystal Palace, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i Burnley. Kolejno natomiast Newcastle podejmie Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Manchester United.

Bardzo często oddani fani z entuzjazmem śledzą interesujące potyczki ligi Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze jak Nathan Aké Joelinton często zagwarantowały kapitalnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, wyśmienite asysty i gole, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Niesamowite potyczki między piłkarzami bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się, iż są to mecze usypiające. Zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Manchester City i Newcastle oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Etihad Stadium.