Mecz Leeds - Newcastle na stadionie Elland Road - wynik końcowy 2-2

W dniu 2023-05-13 11:30 na stadionie Elland Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Leeds i Newcastle.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Leeds i Newcastle zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: L. Ayling 7' 1-0 C. Wilson 31' 1-1 C. Wilson 69' 1-2 R. Kristensen 79' 2-2

Żółte kartki Leeds: Junior Firpo 59' Wilfried Gnonto 68' Joel Robles 69' Patrick Bamford 90'

Żółte kartki Newcastle: Bruno Guimarães 57' Callum Wilson 72'

Czerwone kartki Leeds: Junior Firpo 90'

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia meczu to Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Leeds stanie naprzeciw West Ham, następne spotkania z drużynami Tottenham i Brighton. Kolejno natomiast Newcastle z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i .

Liczni kibice śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak Junior Firpo Bruno Guimarães wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy graczami ligowymi bywają zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania statyczne. Wielokrotnie trafiamy na bezwzględne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Leeds i Newcastle jak ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Elland Road.