Spotkanie między Manchester City i Newcastle na stadionie Etihad Stadium - wynik końcowy 1-0

Manchester City - Newcastle zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2023-08-19 19:00 na obiekcie sportowym Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 2 pomiędzy Manchester City a Newcastle.

Po pierwszej połowie meczu między Manchester City i Newcastle wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: J. Álvarez 31' 1-0 P. Foden

Żółte kartki Manchester City: Julián Álvarez 46'

Żółte kartki Newcastle: Anthony Gordon 24' Sandro Tonali 34' Joelinton 54' Harvey Barnes 58' Bruno Guimarães 71'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Manchester City stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Fulham i West Ham natomiast Newcastle zmierzy się z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Brentford.

W dzisiejszych czasach kibice z zaangażowaniem śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Julián Álvarez Anthony Gordon systematycznie zapewniają kapitalnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Nieprzerwanie trafiamy na brutalne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki między graczami zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania nudzą kibica. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Manchester City i Newcastle z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Etihad Stadium.