Na stadionie St. James' Park odbył się mecz między Newcastle i Brentford - 1-0

Newcastle kontra Brentford, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle a Brentford zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-09-16 16:30 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Newcastle a Brentford.

Gole strzelali: C. Wilson 64' 1-0

Żółte kartki Newcastle: Bruno Guimarães 90' Anthony Gordon 90' Callum Wilson 90'

Żółte kartki Brentford: Yoane Wissa 33' Christian Nørgaard 42' Aaron Hickey 59' Mark Flekken 64' Nathan Collins 85'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Newcastle stawi czoła AC Milan, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Manchester City. Kolejno natomiast Brentford zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Nottingham Forest.

Wierni fani z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze Premier League. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Bruno Guimarães Yoane Wissa nierzadko zapewniły wyborowym fanom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe potyczki między drużynami piłkarskimi bywają nader zaciekłe, rzadko zdarza się, iż są to potyczki drętwe. Obserwujemy bezlitosne faule, idealnie wyliczone bramki czy asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych oraz przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Newcastle oraz Brentford oraz ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak St. James' Park.