Spotkanie Newcastle vs Brighton zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie St. James' Park

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Newcastle a Brighton wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-03-05 15:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Newcastle oraz Brighton.

Gole strzelali: R. Fraser 12' 1-0 F. Schär 14' 2-0 R. Fraser L. Dunk 55' 2-1 P. Groß

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 87'

Żółte kartki Brighton: Shane Duffy 63'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Newcastle zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Everton. Kolejno natomiast Brighton z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Manchester City.

Kibice śledzą niezwykle ciekawe potyczki ligi Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Joelinton Shane Duffy nieustannie zapewniają wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że widowiska przynudzają. Zdarzają się nieczyste faule, idealne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Newcastle i Brighton w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, St. James' Park.