Spotkanie Newcastle kontra Aston Villa, wynik 4-0

Newcastle kontra Aston Villa, wynik 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Newcastle i Aston Villa wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

W dniu 2022-10-29 14:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Newcastle a Aston Villa.

Gole strzelali: C. Wilson 45' 1-0 C. Wilson 56' 2-0 K. Trippier Joelinton 59' 3-0 M. Almirón 67' 4-0 C. Wilson

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 65'

Żółte kartki Aston Villa: Ollie Watkins 45'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny sędzia spotkania - Paul Tierney, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Newcastle zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Chelsea natomiast Aston Villa z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Brighton.

Coraz częściej wierni kibice śledzą starcia ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Joelinton Ollie Watkins nierzadko zapewniły swoim stałym miłośnikom wiele wspaniałych wrażeń. Walki między piłkarzami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż są to widowiska nudne. Obserwujemy efektowne asysty i bramki, ostre faule, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak Newcastle i Aston Villa z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, St. James' Park.