Spotkanie Chelsea vs Newcastle zakończone wynikiem 1-1

Chelsea vs Newcastle, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Chelsea a Newcastle zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-05-28 15:30 na stadionie Stamford Bridge odbył się mecz ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się Chelsea oraz Newcastle.

Gole strzelali: A. Gordon 9' 0-1 E. Anderson K. Trippier 27' 1-1

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Chelsea stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Newcastle z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani futbolu z dużym zapałem śledzą interesujące poczynania ligi Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak nieustannie gwarantują wspaniałym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Ustawicznie zdarzają się wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki między piłkarzami bywają zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że są to spotkania nużące. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Chelsea i Newcastle z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stamford Bridge.