Na stadionie St. James' Park odbył się mecz pomiędzy Newcastle oraz Burnley - 2-0

Newcastle vs Burnley, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Newcastle oraz Burnley wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-09-30 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 7 pomiędzy Newcastle a Burnley.

Gole strzelali: M. Almirón 14' 1-0 K. Trippier A. Isak 76' 2-0

Żółte kartki Newcastle: Anthony Gordon 17'

Żółte kartki Burnley: Zeki Amdouni 29' Jordan Beyer 40' Charlie Taylor 53'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Newcastle zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami West Ham oraz Crystal Palace a Burnley z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Brentford.

Mnóstwo fanów śledzi interesujące starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Anthony Gordon Zeki Amdouni często gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele niezapomnianych wrażeń. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się niezwykle zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, iż mecze przynudzają. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Newcastle oraz Burnley jak ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, St. James' Park.