Mecz między Leeds oraz Newcastle na obiekcie Elland Road - wynik końcowy 0-1

Leeds kontra Newcastle 0-1. Dnia 2022-01-22 15:00 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 23 pomiędzy Leeds a Newcastle.

Po pierwszej połowie meczu między Leeds i Newcastle wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: J. Shelvey 75' 0-1

Żółte kartki Leeds: Daniel James 57' Stuart Dallas 67' Diego Llorente 74' Rodrigo 84'

Żółte kartki Newcastle: Allan Saint-Maximin 57' Paul Dummett 62'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Leeds stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami Everton oraz Manchester United. Kolejno natomiast Newcastle z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz West Ham.

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą pasjonujące starcia ligi Premier League. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Daniel James Allan Saint-Maximin stale serwują fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między drużynami są niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste faule, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Leeds i Newcastle jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Elland Road.